אל נתב"ג מגיעים עם הסעות VIP

 

הגיע הרגע! המזוודות מוכנות, כרטיסי הטיסה בתיק, הדרכון ביד וההתרגשות בשיאה. הדרך אל נתב"ג מבשרת את תחילת הטיול הגדול שלכם, וכל שנותר לברר הוא איך תגיעו אל נתב"ג להתחיל את המסע שלכם. חברת מוטוקאר תשמח להיות הנהג הפרטי שלכם בדרככם אל החופשה שחיכיתם לה כל כך. הפעם, גם הנסיעה לנתב"ג הופכת להיות חלק מהטיול שלכם.

 

הסעות VIP

נסיעה לחו"ל עבור רבים היא הפינוק המושלם. אתרים מיוחדים, קניות, מסעדות יוקרה ומזון לנפש הם רק חלק מהאטרקציות הרבות המחכות לכם מחוץ לישראל. לא אחת נאמר כי חוויה נמדדת על פי תחילתה ועל פי סופה, כך שחשוב להתחיל את החופשה שלכם בטעם מתוק שיעניק לכם גלישה נעימה אל עבר החופשה שלכם. במקום להטריד חברים בשעת לילה מאוחרת או להחנות בחניונים סמוכים עם הרכב הפרטי, תשמחו לגלות כי ניתנת לכם האפשרות להגיע אל נמל התעופה באמצעות שירותי הסעות VIP לשדה תעופה. את הטיול הבא שלכם אתם לבטח לא תשכחו כל כך מהר.

 

נחיתה רכה בארץ

אין כמו בבית, זה נכון, אך לעתים החזרה אל השיגרה לאחר טיול מפנק יכולה להיות קצת קשה. חוויה נמדדת על פי תחילתה ועל פי סופה – זוכרים? על כן תשמחו לגלות כי ניתן להמתיק לכם את החזרה לארץ ולפנק אתכם עד הרגע האחרון. חזרתם עם מזוודות גדושות במתנות ועם לב מלא בחוויות? אל ביתכם תחזרו עם הסעות VIP מנתב"ג. מגיע לכם לחוות את הטיול שלכם על הצד הטוב ביותר, וחלק מהפינוק והיציאה מהשיגרה ילוו אתכם גם בחזרה הביתה.

 

שירות מקצועי ואדיב, מחיר נוח וחוויית נסיעה

בחיפושכם אחר שירות שכזה, אנחנו – חברת מוטוקאר, נשמח להיות חלק מחוויית הטיול שלכם לחו"ל. השירות שאנו מעניקים הוא בהרבה יותר מהתניידות מנקודה אל נקודה, אלא אנחנו מאמינים שנסיעה יכולה להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת שלכם. הנהגים שלנו הינם נהגים מנוסים שמטרת העל שלהם היא בטיחות ושירות בלתי מתפשרים. נוכל לשדרג את חוויית הנסיעה שלכם עם הסעות VIP ברכב מפואר – כך שכל שנותר לכם הוא לארוז, אנחנו כבר מחכים.