מארגנים טיול משפחות? השכרת אוטובוס!

 

עד לא מזמן יציאה לטיול משפחתי הייתה נחשבת למותרות, אך כיום יותר ויותר משפחות הציבו את זמן האיכות המשפחתי בראש סדר העדיפויות. על מנת להעצים את החווייה מהחופשה, יוצאות כמה משפחות של חברים יחד אל טיול משותף. אתם נהנים, הילדים נהנים, וכעת כל שנותר הוא לשדרג את החוויה עוד יותר באמצעות השכרת אוטובוס.

 

השכרת אוטובוס לאילת ולים המלח

זוכרים את הטיולים בהם נסעתם בשיירה של מכוניות אחד אחרי השני? הימים האלו אינם עוד, ובפניכם עומדת בשורה חדשה! לעתים הנסיעה אל מקום היעד אורכת שעות, וכך יוצא שאתם לא מבלים עם המשפחות איתן יצאתם לטיול. במקום לנסוע ברכבים נפרדים, בשיירה ארוכה שלעתים נקטעת, אתם יכולים להנות משירות של אוטובוס להשכרה בזול. חוויית הנסיעה שלכם אל היעד יכולה להשתדרג בקלות בעת שכולכם תסעו בכלי רכב אחד.

 

כל שנותר לכם הוא להנות

בעת שאתם יוצאים לטיול עם הרכב הפרטי שלכם, הרי שמוטלת עליכם אחריות והיא להיות קשובים לתנאי הדרך ולהיות עירניים לכל אורך הנסיעה. התפקיד שלכם כנהגים בטיול, מונע מכם המון פעמים רגעים יפים עם משפחתכם שכן עליכם להיות מרוכזים אך ורק בדרך. יתרה מכך, בסוף הטיול אתם עלולים לחוש עייפות, אך השעה קוראת וצריך לחזור הביתה – מה שעלול להוביל לתקרית בטיחותית מיותרת. כעת, ניתנת לכם ההזדמנות להנות מהטיול שלכם על הצד הטוב ביותר, וכל זאת באמצעות אוטובוס להשכרה ליום, שיקח אתכם ויחזיר אתכם מהטיול שלכם בשלום.

 

איך עושים את זה?

חברת מוטוקאר תשמח להעניק לכם את פתרונות ההסעה לטיול שלכם. במידה ותרצו, גם ניתן לדאוג לכם לשירות של השכרת אוטובוס ממוגן, וכך להעניק לכם חוויית נסיעה בטיחותית אפילו יותר. אם עד היום הרגשתם שאתם בעלי תפקיד בטיול בעוד שכולם נהנים ומשוחררים מכל אחריות, הפעם גם תורכם להנות כמו כולם.

 

חברת מוטוקאר תשמח להתאים לכם את האוטובוס המתאים לכם ביותר כאשר ילקחו בחשבון מספר המטיילים, יעד הנסיעה והתקציב שברשותכם. ההנאה שלכם היא גם ההנאה שלנו, ועל כן נעשה הכל מנת להוציא אתכם נשכרים ומרוצים.