יוצאים ליום גיבוש? שכרו מיניבוס!

אחת לשנה, דואגים הארגונים הגדולים והחברות הקטנות, לערוך לצוות העובדים יום גיבוש חווייתי. מדובר על יום שכל כולו מתרכז בעובדים שלכם, בו ניתנת לכם ההזדמנות להגיד להם תודה. מטרת העל של ימי הגיבוש היא בעיקר להעניק מימד של כייף ויציאה מהשיגרה, אך מקופל בימים אלו דבר נוסף וחשוב והוא גיבוש העובדים. כאשר יהיה לכם צוות מגובש ומלוכד, תוכלו לייצר סביבת עבודה נעימה יותר ופרודקטיבית יותר לעובדים שלכם.

 

השכרת מיניבוס

החלטתם להוציא את העובדים שלכם ליום גיבוש? נפלא! כעת כל שנותר לכם הוא לדאוג לפתרונות הסעה. במקום להטריד את העובדים שלכם בהוצאת הרכב הפרטי ביום הגיבוש שנערך עבורם, תוכלו לדאוג לפתרון מדליק, מגניב ופשוט – מיניבוס להשכרה. מדובר על מיניבוס שיעמוד לרשותכם, שכל מטרתו היא לשרת אתכם ביום הגיבוש והכייף שלכם. חיסכו מעצמכם נסיעה ברכב הפרטי או נסיעה בתחבורה הציבורית. ביום הגיבוש – מגיע לכם להתפנק ולקבל את הטוב ביותר.

 

מגבשים ומלכדים את העובדים

מעבר לכך שמדובר על פתרון נפלא להתניידות ביום הגיבוש שלכם, הרי שנסיעה משותפת של כלל העובדים במיניבוס, גורמת לליכוד ולגיבוש שלהם. לא בכדי נקרא יום הגיבוש כך, אלא מטרתו לגבש את כלל העובדים. הנסיעה המשותפת במיניבוס תיצור סביבה חברתית, מבדרת ונעימה שתהפוך את העובדים שלכם לחברים גם מעבר לשעות העבודה. השכרת מיניבוס עם נהג היא התחנה הראשונה שלכם בדרך ליום גיבוש מוצלח ומהנה.

 

כמה זה עולה לנו?

אחת השאלות המעניינות ביותר את קהל היעד היא מחירים של השכרת מיניבוס. חשוב להבין שהמחיר משתנה ואינו קבוע. הפרמטרים הקובעים את מחיר המיניבוס הם סוג המיניבוס, שעות ההשכרה, גודל המיניבוס ונקודת היעד. חברת מוטוקאר תשמח להציע לכם הצעת מחיר נוחה שתהלום את התקציב שלכם.

המוטו של חברת מוטוקאר היא להעניק לכם כמה שיותר, בכמה שפחות. ההנאה שלכם היא ההנאה שלנו, כך שמטרת העל שלנו היא להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר עם המחיר הנוח ביותר, תוך שאנו מתחייבים להביא אתכם בשלום אל מקום היעד שלכם. יום הגיבוש הבא שלכם עומד להיות מוצלח במיוחד, והוא מתחיל בנסיעה משותפת שלכם עם העובדים שלכם.