כשיוצאים לחגיגה, כמו מסיבה או חתונה. ההסעה צריכה להיות מתאימה מהרבה בחינות, לוח זמנים, מקומות ועוד.

מכלול הפרטים שיגרמו לחייך כל הדרך….

אירוע חגיגי משמח ומרגש צריך להיות מושלם. ישנו מסלולו המוביל לאירוע האופטימלי, לאירוע שייצרב בזיכרון כחוויה ייחודית. בין אם אתם נוסעים למסיבה או אירוע כמו ברית,  פדיון בר מצווה או חתונה, כל חגיגה עם המאפיינים הייחודיים לה, המשותף לכולם שצריך להגיע ולהגיע בשמחה.  הדרך – ההסעה היא חלק מאותם פרטים שיכולים לגרום למצב רוח הרגוע באירוע, בין אם אתם בעלי רישיון ואתם רוצים להתנייד ביתר קלות ובין אם אתם דואגים לאורחים, צריך לדאוג לתחבורה.

מספר הנוסעים צריך להיות ברור, על מנת לבחור את גודל הרכב המתאים ושלא יהיה מלא מידי כדי שישיבה תהיה נוחה ונעימה, גיל הנוסעים אם יש ילדים קטנים או הורים מבוגרים, צריך לדאוג שיש מספיק מקום כדי שההסעה תהיה נוחה ולא יצטרכו להצטופף. כאשר לא אחת בעל השמחה נמצא ברכב חשוב שתהיה נוחות בהסעה , שזמן היציאה יהיו מוקדם מספיק כדי לא לאחר. אך לא מוקדם מידי, כי גם המתנה ממושכת עשוי לעייף ולגרום לחוסר נוחות. שהנהג יכיר את הנסיעה ויכיר גם דרכים חילופיות, אם יהיה בדרך עומס תנועה שאינו צפוי.

 

פרמטרים לבחירת הסעה

 

  • דיוק – זמן היציאה וההגעה צריך להיות מדויק, אם אתם המזמינים, אתם צריכים להיות לפני האורחים. ואם אתם המוזמנים, צריך לכבד את המארחים ולא להפסיד חלקים מהאירוע.
  • זמינות- חברת ההסעות צריכה להיות זמינה כדי שתוכלו להיות אתה בקשר ולעדכן בקלות על כל שינוי בזמנים במספר המקומות ועוד נתונים שעשויים להשתנות.
  • סבלנות- יש עיכובים שאינם צפויים, נהג סבלן וסובלני הוא קריטי במקרים כאלו.
  • אדיבות – חברה ונהג אדיבים, משדרגים את כל חווית הנסיעה.
  • נוחות – כסאות נוחים, מזגן, רכב רחב דיו, ניקיון, ריח נעים וכל מה שצריך לנסיעה נוחה ונעימה.
  • ניסיון – היכרות עם התפקיד חשובה כדי שהנהג ידע לאמוד את הזמן בו לוקח לנוסעים להתמקם, להעמיס ציוד בתא המטען וגם כדי להכיר מקומות ומיקומים על פני הארץ.

על מה מדברים מראש?

חשוב לסכם מוקדם מספיק עם חברת ההסעות, לוח זמנים, תאריך נכון כולל יום בשבוע שעת יציאה מדויקת, שעת חזרה משוערת, תחנות איסוף נוספות – אם יש, כתובת יציאה – מקום איסוף הנוסעים וכתובת ההגעה – אולם האירועים . שתהיה ידועה ומוכרת, זה לא נעים להגיע למקום ולחפש עוברים ושבים שידעו להנחות אתכם לגבי המיקום של האירוע, מספר מקומות לנוסעים עם עדיפות למקום אחד או שניים שיהיה ליתר ביטחון אם יהיה צורך להוסיף נוסעים. לעיתים כדי ליצור רווח נוסף לנוחות.

מה שהכי חשוב, שגם בדרך כבר תשירו.