ישראל היא מעצמת תיירות פנים לפי מספר האטרקציות הנהדרות שנפתחות בכל שנה, כאשר יזמים מקומיים בכל אזור בארץ מבינים היטב שכדאי להם להיות מכניסי אוחים משום שזה משתלם להם ולא רק כלכלית. זאת פשוט חוויה אחרת לגמרי לטייל במדינה שלכם שבכל פעם מצליחה להפתיע אתכם באתר נוסף שנפתח לקהל. אתרים ארכיאולוגיים הולכים ופורסים לפני הישראלים את היסטוריה של ישראל ושמורות טבע זוכות למטיילים רבים מדי שנה. מה שעוד משתנה הוא ההבנה של הנופשים שכמה שיורת מטלות שיסירו מעצמם יהפכו את החופשה לנעימה ביותר. הסעה מראש היא אחת ההנאות האלה שמבטיחות לכם חופשה הרבה יותר מפנקת וקלה והנה הסיבות לכך, בכל מקום בארץ.

מחפשים מקום נופש מומלץ? הזמינו וילות נופש באתר בא לי וילה במחירים שווים!

אילת – במקום לנהוג פשוט תיהנו מהנוף

נסיעה ארוכה לאילת היא חלק מהחופשה הנעימה הזאת שמתוכננת לכם. הסעה מראש שלוקחת אתכם לשם עם המשפחה, הציוד והמזוודות היא הרבה נוחה כאשר אתם מזמינים הסעה מראש ונוסעים ברכב מרווח ונוח בכל תנאי מזג אוויר. גם באזור תוכלו לנסוע לאטרקציות מקומיות ולחזור אתה בנינוחות. ידה בקעת תמנע עם הפארק והשמורה חי בר, החפירות ליד יטבתה.

ים המלח ומדבר יהודה

לנסוע למקום הזה עם הסעה פרטית זאת ההחלטה הכי טובה שתקבלו, משום שנהג מיומן גם ייקח אתכם מהחוף עצמו ומהמלון למסלולי הטיולים כמו בשמורת עין גדי ונחל בוקק, לללכל הפעילות האתגרים שיש מסביב כמו מערות הקמח ומסלולי חפש את המטמון למדבר יהודה ומצדה לכל המסלולים שמחכים לכם שם.

ירושלים – עיר שלא נוהגים בה כלל

יש רכבת קלה ויש מוניות ואוטובוסים, אבל כולם יודעים שחופשה בירושלים מצריכה מדריך ונהג שמכיר את המקום ויכול לקחת אתכם לכל האתרים והמקומות הכי שווים. מה גם שבעיר הזאת יש כל הזמן בנייה, שיפוצים ופקקים בגלל אורחי כבוד, אז למה לכם להסתבך עם הרכב הפרטי?

החרמון – חסכו לכם המתנה בפקקים

לא תמצאו שם חניה, בדוק. אלא אם כן תיסעו לילה קודם ותשנו  בדרך לאתר החרמון ברכב וזאת כבר לא תהיה חופשה אלא טירוף. נהג פרטי מסיע אתכם לשם, מוריד וחוזר לקחת אתכם ואתם חוסכים את כל הניג'וס של הפקקים. לחרמון הוסיפו את רמת הגולן ואת קצרין על היקב הנפלא שלידה, ואת אתרי המורשת הנפלאים כמו מצודת גמלא, ותקבלו מספיק מקומות לטיול עם נהג פרטי.

הכנרת – אתרים סביב לה

לא נוסעים רק לכנרת עצמה, זה ברור. נוסעים כדי לתור את האתרים מסביבה, החופים הירוקים, הקמפינג והאפשרויות שיש לכל המשפחה ליהנות מאטרקציות. ולכל זה נחוץ נהג פרטי משום שהסעה היא נוחה יותר מאשר ללכת לאיבוד ולבזבז זמן במקומות אלה.

מצפה רמון והמכתשים – הטבע הנפלא והמדברי

במדבר, על אחת כמה וכמה שאין לכם מה לחפש אם אתם לא מכירים את האזור. המכתשים ומצפה רמון מזמנים לכם ולמשפחה המון אטרקציות כמו חוות אלפקות, טיולי גמלים וטרקטורונים, וכמובן ביקור בשמורות, אבל אל לבד ולא לנסוע למדבר מבלי להכיר אותו. ולידם שבטה ועין עבדת ועוד מסלולים נפלאים להליכה.

תל אביב – עיר ללא חניה

תל אבי במלא האפשרויות נופש למשפחה שאוהבת חופשה אורבנית. למה להזמין הסעות פרטיות מראש? זה ברור. מקומות החניה מצטמצמים והולכים משנה לשנה. לא תרצו לחזור עם דו"חות שיעלו יותר מהחופשה שלכם.