אם החלטתם לצאת לטיול משפחתי היכן שהוא בארץ זהו רעיון מבורך מאוד שיכול לקחת אתכם לחופשה נעימה מאוד, וליצור זיכרונות נפלאים לכל החיים. יש כמה דרכים לצאת לחופשה ואחת מהן היא להסיר מכם את הדאגה לכמה שיותר עניינים טריוויאליים, כמו  הכנת ארוחות או נסיעות. אם אתם בוחרים לצאת לחופשה בעזרת הסעות לטיול משפחתי, גם לכך יש להיערך נכון ולהכין את כל מה שנחוץ לכם להכין לקראת החופשה, כדי שהכל יהיה בדיוק כמו שקיוויתם שיהיה מראש.

אם יצאתם לחופשה משפחתית הזמינו וילה למשפחות באזור הצפון

 

קבלן הסעות בוחרים לפי מיקום

אם אתם נוסעים לאזור מסוים בארץ, סביר להניח שזה משום שאתם לא מתמצאים באזור ואתם רוצים מישהו מומחה שיודע ומכיר את האזור. אמנם, יש חברות של הסעות לטיול משפחתי שמתמחות בכל מיני מקומות בארץ, אבל חובה לברר זאת קודם. אין דבר יותר מעצבן מלגלות שהנהג שלכם אדיב ומקסים ומלא רצון טוב אבל הוא לא מכיר את הדרך. כיוון שגם הניווט הלווייני אינו מדויק או עובד בכל מקום, אין תחליף לידע מוכח של נהג מקומי.

איזה סוג רכב נחוץ לכם?

אתם יכולים להתפנק כזוג עם רכב פרטי וקטן שמסיע רק אתכם והמזוודות שלכם, ואת יכולים להיות משפחה קטנה או גדולה שזקוקה גם למרחב למזוודות, ציוד של התינוק, למשחקים של הילדים ולכל מה שנחוץ לכם כדי להרגיש בבית גם בחושה. הסעות לטיול משפחתי מזמינים אחרי התייעצות עם החברה שאתם שוכרים כדי להבין איזה רכב הכי נוח לכולכם לשכור.

תכננו מסלול מדויק ויעיל בעזרת הנהג שלכם

המקום שאליו אתם נוסעים מוקף אטרקציות שונות ולפי האופי של החופשה ושל המשפחה תכננו את המסלול של הטיול במדויק והיכן אתם רוצים להיות. התייעצו עם נהג ההסעות שלכם בנוגע למקומות האלה משום שסביר להניח שתצטרכו לתכנן מסלול הגיוני ורציף מבלי לקפוץ מרחקים ארוכים מדי במקום להתקדם בסדר הגיוני יותר. זה כמובן גם ישפיע על המחיר כך שכדאי להיות חסכוני ויעיל בכל זאת.

תנו לנהג שלכם להפתיע אתכם

יכול להיות שהוא מכיר מקומות כדאיים מאלה, או שהוא יודע פרטים מעודכנים אם האתרים שתרצו לבקר בהם פתוחים בעונה זו והיכן כדאי אולי יותר לבקר כעת. אין ספק שנהג הוא איש הסוד של האטרקציות הכי כדאיות בישראל שבהן כדאי לכן בקר. תנו לו הפתיע אתכם עם סטיות בלתי מתוכננות בטיול לפינות חמד שרק הוא ואנשי המקום מכירים. אם אתם אוהבים הרפתקאות זה יהיה כדאי לכם.

המחירים צריכים להיות סבירים

לא חייבים לשלם מחירים בשמיים עבור נהג עם רכב פרטי שיעניק  לכם שירותי הסעות לטיול משפחתי. זה נשמע כמו וקסוס וזה אכן כזה, משום שבדיוק לשם כך הוא מיועד – ליהנות מכל רגע בטיול. אבל קבלו הצעות מחיר מכמה שיותר אנשים ואל תשכחו לבדוק ביטוח ואחריות לכל מקרה של תאונה או נזק, שכולל את כל המשפחה בכל הטיול.