למזלנו, עונת החורף בישראל נוחה מאוד לטיולים אפילו יותר מהקיץ. מזג האוויר ברוב ימות החורף נוח ומאשר ליהנות ולנסוע בעזרת הסעה בצפון לראות אתרים שיש בהם מים זורמים בגלל הגשמים והשלגים. הנסיעות לצפון הן המומלצות ביותר בעונת החורף בגלל המים, כל עוד לא יורדים גשמים ממש ואפשר להיחשף לשיטפונות. הרי לכם כמה המלצות חמות לנסיעה לטיול נפלא בצפון כדי להתאוורר, כדי להינפש ולשטוף עיניים בלבן, בירוק ובכחול.

אם אתם מחפשים מקום בצפון ללינה הזמינו וילה בצפון במחירים זולים באתר וילה דילס

החרמון הלבן קורא לכם

החרמון הוא האתר הצפוני הכי קורץ לאנשים בחורף ואין אחד שלא נוסע לשם לפחות פעם בחיים כדי לראות את נוסח הישראלי לשלג משלנו. החרמון מושלם לנסיעות משפחתיות או ע החברים, לצורך סקי בקטנה ובעיקר כדי לגלוש על המגלשות מפלסטיק ולהצטלם לפייסבוק בתמונות מצחיקות. ההמלצה החמה ביותר היא להיעזר בשירותי הסעה בצפון אחרת הדרך וההמתנה בתורי הארוכים עם הרכב הפרטי שלכם תהיה מייגעת, שלא לדבר על הקושי במציאת מקום חניה.

חמת גדר רק עם הסעה בצפון, בגלל התענוג

חמת גדר היא אתר הספא והטיפולים עם האטרקציות הנהרות למשפחה ולזוגות רומנטיים, שמציע כל הזמן דילים. אל תיסעו לשם עם הרכב הפרטי שלכם משום שממילא המתחם כל כך עשיר באפשרויות שלא תצטרכו לצאת משם כלל אלא לבוא ולחזור בלבד. מרוב תענוג, נינוחות ושלווה לאחר המעיינות החמים והטיפולים לגוף ולנפש ממילא לא יתחשק לכם לנהוג בכל הפקקים בכבישים. תנו לרוגע להישאר אתכם עוד כמה שעות עד הבית בזכות הנהג הצמוד והמקצועי.

טבריה לאוהבים

מלון נופש לרומנטיים שמחפשים כמה ימים של שלווה רחוק מהשאון במרכז תמיד יהיה רעיון נפלא לכולם. עם או בלי המשפחה זאת תהיה חופשה מעולה שבה תוכלו לצאת לבקר גם באטרקציות הנהדרות שיש בסביבה. אתרים ארכיאולוגיים מסביב לכנרת או בציפורי וברחבי הגליל יהיו נוחים יותר לגישה אם תבחרו לשלב זאת עם שירותי הסעה בצפון של אנשים שמכירים את האזור ויכולים לקחת אתכם בבטחה ובנוחות לכל מקום כזה ולהחזיר אתכם.

צפת הרוחנית מחכה לכם

בצפת תוכלו לבחור בין המלונות והצימרים הביתיים הקטנים, או וילות נופש מפוארות, לבין מלונות בוטיק ייחודיים שאולי יקרצו לכם יותר. העיר מתאימה לחופשה שבה אתם לא יוצאים ברבה ממתחם הנופש ונהנים מכל הפינוקים בשטח ולכן יכולים פשוט להתרגע ולצבור כוחות כל החופשה.

נהריה וסביבותיה על חוף הים התיכון

נהריה היא עיר שסביבה יש לא מעט אטרקציות של טבע כמו שמורות טבע ונחלים, והמון יישובים קטנים שבהם היזמים המקומיים פתחו מסעדות מעולות, סדנאות וגלריות קטנות שמחכות לאורחים מכל רחבי הארץ. גם כאן חשבו על סידורי ההסעה מראש, ולכן כדי להיות ניידים יותר ולא להתברבר בכבישים המפותלים בהרים כדאי לכם להיעזר בנהג של הסעה בצפון שמכיר היטב את האזור ופוטר אתכם מכל הטרחה שבניווט ובנהיגה.