ננעל לכם הרכב והמפתחות נשארו בפנים? אל תהיו בלחץ. מנעולן פיקס כאן בשבילכם.

מנעולן רכב הוא אדם המומחה בכל מה שקשור לפריצת רכבים, שכפול ושחזור מפתחות, תיקון סוויצ'ים ועוד.

הוא בדרך כלל נותן את שירותיו 24 שעות ביממה כי מי היה רוצה להישאר תקוע עם הרכב ולחכות הרבה שעות לפורץ.

המפתח של הרכב נשבר לכם במנעול? השלט לא פותח ואתם תקועים מחוץ לרכב שמסרב להיפתח? אבד המפתח לרכב ואין חלופי? אל דאגה.

המנעולנים של מנעולן פיקס זמינים בכל שעה משעות היממה עבורכם.

 

מה תפקידו של המנעולן?

מנעולן לרכב מומחה בכל מה שקשור למערכות המניעות את הרכב ונועלות אותו. הוא יפרוץ לרכבים נעולים מבלי שייגרם נזק לאוטו או למנעול, הוא ישכפל, יקודד או ישחזר מפתחות חדשים לאוטו במקום אלו שנעלמו והוא ידאג לשכפל לכם שלט במקום זה שהתקלקל.

החוכמה היא שמנעולן רכב יהיה מיומן ויידע לפרוץ את הרכב או לפתוח את המנעול מבלי שייגרם נזק לרכב. ישנם רכבים שאם לא יודעים איך לפרוץ אותם עלול להיגרם להם נזק רב שיעלה לכם הרבה כסף. מנעולן מקצועי יפרוץ לרכבכם בין עשרים לשלושים דקות או אפילו פחות.

אם המפתח שלכם נגנב מנעולן רכב ידאג לשכפל לכם אותו, אך החוכמה היא לא סתם לשכפל אלא לדעת לשכפל מפתח שיהיה שונה מהקודם כדי שמי שמצא או מי שגנב את המפתח לא יבוא להשלים את המלאכה ולגנוב גם את הרכב.

כשהרכב לא נתקע תמיד ישנה אפשרות של לנסות לפרוץ את המנעול לבד או אולי לנפץ את השמשה אך אין זה חכם במיוחד. הנזק שעלול להיגרם לרכב עלול להיות כל כך גדול שאתם תצטערו שבכלל ניסיתם לכן עדיף לכם להזמין בעל מקצוע שעבורו זה משהו שהוא רגיל אליו שנים רבות והוא מיומן מספיק מבלי לגרום נזק.

מנעולן רכב במחיר נוח לכל כיס. לפרטים נוספים – רישמו בגוגל "מנעולן פיקס" והיכנסו לאתר שלנו. אנחנו כבר נדאג לחזור אליכם עם רשימה של בעלי מקצוע במחירים אטרקטיביים.

 

שירות manulanfix.co.il – כאן בשבילכם!