אז החלטתם לצאת לטיול קרוואנים ברחבי הארץ ואתם מתלבטים בין הקרוואן הנגרר שמצמידים לרכב הפרטי מאחור, ובין האוטוקרוואן שמגיע עם חלל מחובר ואחיד בין כלי הרכב ובין הקרוואן עצמו. ההתלבטות היא לא חדשה ולא יוצאת דופן ורבים מוצאים את עצמם עם השאלה איזה סוג של קרוואן לשכור. ובכן, התשובה היא שבתהליך של השכרת קרוואנים לטיול בארץ עליכם לבחון את הדברים מנקודת המבט של אופי הטיול ושל סוג החוויה שאותה אתם רוצים לעבור. מה זה בדיוק אומר? על כך בשורות הבאות.

 

קרוואן נגרר

האפשרות הראשונה היא לשכור קרוואן נגרר ולגרור אותו מאחורי הרכב הפרטי שלכם. קרוואן זה הוא למעשה חלל שעומד בפני עצמו ומשמש בזמן חניה בלבד. בזמן הנסיעה כל בני המשפחה צריכים לשבת ברכב ואין כל שימוש בקרוואן. קרוואן נגרר מחייב רכב חזק מספיק בכדי לגרור אותו וישנם דגמים מסוימים של קרוואנים שדורשים רכבים מסחריים על מנת לייצר את הכוח הנדרש לגרירתם. על כך יש להוסיף את הצורך בהתקנת וו גרירה ואם אין לכם גם לא וו גרירה מתאים וגם לא רכב מתאים, עליכם לקחת בחשבון עלויות נוספות בגין השכרת רכב. היתרון של קווראן נגרר הוא שאפשר לנתק אותו בכל עת שרוצים. אפשר להשאיר אותו בחניון הקרוואנים ולצאת לטיול שטח ברכב או לטיול בעיר הצפופה מבלי לחשוש לכך שכל "הבית" שלכם נוסע איתכם.

 

אוטוקרוואן

האופציה השנייה במסגרת השכרת קרוואנים לטיול בארץ היא האופציה של אוטוקרוואן כמו שתוכלו למצוא באתר המעיינות השכרת קראוונים , קרי קרוואן שמחובר לכלי הרכב שנושא אותו. במקרה כזה אתם שוכרים גם את הרכב וגם את הקרוואן ולא צריכים לעשות כל שימוש ברכב הפרטי שלכם. שני החללים מחוברים לחלוטין וכל בני המשפחה יכולים לשהות יחד גם בזמן הנסיעה, גם בכלי הרכב וגם בקרוואן. מן הסתם, אוטוקרוואן הוא נוח יותר ונגיש יותר, אבל מצד שני לא ניתן לנתק אותו בשום מצב, ולאן שאתם הולכים אתם צריכים לקחת איתכם גם את "הבית" שלכם.

 

אז מה מתאים?

אז כאמור, יתרונות מסוימים יכולים להפוך לחסרונות וחסרונות ליתרונות, בהתאם לסוג הטיול שאליו אתם יוצאים, בהתאם להעדפות שלכם ולמה שחשוב לכם כשאתם מבצעים השכרת קרוואנים לטיול בארץ ובהתאם לרכב שעומד לרשותכם. מה שבטוח הוא, שאת הקרוואן שלכם, מכל סוג שהוא, אתם רוצים לשכור מחברה מקצועית, אמינה וזולה שיודעת להציע לכם את כל האפשרויות ומאפשרת לכם לעשות את הבחירה הנכונה לכם ולא את הבחירה האפשרית היחידה מתוך מבחר מצומצם של קרוואנים. ישנן חברות שלא מציעות כלל את האופציה של אוטוקרוואן ואחרות מציעות דגם אחיד וסטנדרטי של קרוואן נגרר. אתם רק צריכים לוודא שאתם שוכרים את הקרוואן האופטימלי עבורכם, כי טיול קרוואנים הוא טיול יוצא דופן וכל דבר מסביב צריך לתמוך בכך עבורכם.

לאתר חברת מעיינות להשכרת קרוואנים לחץ כאן