רכבכם נדרש לטיפול שגרתי או לכל טיפול רכב אחר? מחפשים אחר מוסך מקצועי ואמין למטרות טיפול ברכבכם? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות הדברים החשובים אותם יש לבדוק כאשר מחפשים מוסך לרכב.

כל אחד ואחת מאיתנו מעוניין להעניק לרכבו את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר וזאת על מנת להבטיח לעצמו נסיעה בטוחה ונעימה בכל דרך. אם גם אתם רוצים להבטיח טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לרכבכם, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לבצע את טיפולי הרכב במוסכים מורשים המתחמים בטיפולי רכב בהתאם לסוג הרכב הנמצא בבעלותכם, בין אם מדובר במוסך מסוג מוסך מורשה מאזדה לבעלי רכבי מאזדה ובין אם מדובר במוסך מורשה לכל סוג רכב אחר.  בנוסף, אנו ממליצים לכם לבדוק מספר פרמטרים נוספים היכולים להעיד על טיב השירות המוצע לכם במוסך:

  1. היקף השירותים המוצעים לכם במוסך בהתאם לסוגי המחלקות השונות הפועלות בו- מוסכי שירות מורשים הם ברוב המקרים מוסכים בהם פועלות מספר מחלקות רכב שונות המתמחות במתן שירותי בדיקה וטיפול לכל תקלות הרכב הנפוצות ולכל סוגי הטיפולים השגרתיים הנדרשים לכלי הרכב. בין יתר סוגי המחלקות הפועלות במוסכי שירות מורשים, מקצועיים ואמינים תוכלו למצוא: מחלקת מכונאות, מחלקת חשמל, מחלקת מיזוג אוויר, מחלקת פחחות ומחלקת דיאגנוסטיקה.
  2. וותק מקצועי – בדומה לכל תחום שירות אחר, גם בתחום המוסכים, ידע זה כוח, ולכן חשוב לבדוק את הידע והניסיון המקצועי העומד לרשות מנהלי המחלקות השונות הפועלות במוסך. ברוב המקרים, ככל שהוותק והניסיון המקצועי הינו רחב וגדול יותר, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שרכבכם נמצא "בידיים הנכונות" ושמנהלי המחלקות השונות הפועלות במוסך יידעו להתמודד עם כל תקלה או צורך טיפולי שגרתי בכלי הרכב.
  3. סוגי החלפים המוצעים לכם במוסך – בטיפולי רכב מסוימים תעדיפו אולי לרכוש חלפים משומשים ואילו בטיפולי רכב או תקלות רכב כאלו ואחרות תעדיפו לרכוש חלפים מקוריים וחדשים, ולכן, חשוב לוודא שבמוסך המטפל מוצעים לכם כל סוגי החלפים המקוריים והמשומשים ברמה הגבוהה ביותר.
  4. עלות הטיפולים ו/או התיקונים הנדרשים לכם – בחינת עלויות הטיפול ברכבכם מחייבת אתכם לשקלל את הפרמטרים השונים המופיעים לעיל ביחס למחיר אותו תקבלו ממוסכי השירות השונים, בין אם מדובר באותו מוסך מורשה מאזדה או כל מוסך מורשה אחר בהתאם לסוג רכבכם ובין אם מדובר במוסכי שירות שאינם מחזיקים בתעודת מוסך מורשה.

לסיכום, היקף השירותים המוצע לכם במוסך השירות המטפל הינו פועל יוצא של מחלקות השירות הפועלות במוסך, הידע והניסיון העומד לרשות צוות המוסך ועל כך אסור לכם להתפשר כאשר אתם מחפשים אחר שירותי מוסך.