בעלות על רכב כרוכה בלא מעט טרחה וסידורים, וזה עוד לפני שמדברים על העלויות והירידה בשווי הרכב. לכל אלו יש פתרון הנקרא "ליסינג תפעולי" או "ליסינג מימוני".

כל בעל רכב יודע, שאחזקת רכב לא מתחילה ונגמרת במעמד הקנייה. צריך לקחת בחשבון גם טיפולים תקופתיים, מבחני רישוי, ביטוחים, תיקונים וכן הלאה. כמו כן, צריך לקחת בחשבון שסכום הקנייה הראשונית לא יוחזר אליכם כשתעמידו את הרכב למכירה, מכיוון שרכבים מאבדים מערכם בכל שנה שעוברת ובכל פעם שדגם חדש יוצא לשוק.

 

ליסינג תפעולי – פתרון טוב לתחזוקה שוטפת בעלויות שפויות

מה זה ליסינג תפעולי? זו למעשה שיטה המאפשרת לשכור רכב לזמן ארוך, בתנאים ייחודיים ואטרקטיביים גם מבחינת מימון וגם בכל הקשור לאחזקת הרכב. את הרכב מקבלים מחברת ליסינג, הרשומה כבעלי הרכב והיא גם זו שאחראית על הטיפול השוטף ועל תיקונים במידת הצורך, לכל אורך תקופת ההשכרה.

למה זו עסקה טובה? באמצעות בחירה במסלול ליסינג תפעולי, תוכלו ליהנות מרכב משודרג ושמור, מבלי לדאוג לכל הקשור בביטוחים, טיפולים, טסטים וכל שאר הדברים המצריכים התעסקות ויכולים לגרום לכאבי כאש ולבזבוז זמן. בנוסף, לא תצטרכו לדאוג לירידה בשווי הרכב ולמעשה לא תיאלצו להתעסק כלל עם מכירתו, כשתרצו לעבור לרכב חדש יותר. בליסינג תפעולי שוכרים את הרכב לתקופה ארוכה, בדרך כלל 3 שנים, ובסוף התקופה מחזירים את הרכב לחברה ואפשר לחדש את העסקה ולהתקדם לרכב חדש.

 

מוקד שירות זמין

יש עוד יתרון אחד בליסינג תפעולי, שאי אפשר להתעלם ממנו. מכירים את זה שאתם נוסעים והרכב נתקע באמצע הדרך? אם אתם במסלול כזה, תוכלו להרים טלפון למוקד החברה בכל שעה, ולקבל פתרון מקצועי הכולל שירותי תיקון, גרירה וחילוץ בהתאם לצורך. אם בעקבות האירוע, או מסיבות אחרות, הרכב שלכם מושבת, תוכלו להמשיך בשגרת החיים עם רכב חלופי שיסופק לכם על ידי החברה.

באמצעות הליסינג התפעולי של חברת אופרייט תוכלו ליהנות מרכב אישי, משודרג ושמור, ולא לדאוג כלל לתחזוקה השוטפת, תיקונים או לירידת ערך הרכב.