אחת מהמטלות הפחות אהובות על מארגני אירועים, היא חיפוש הסעה. על המארגנים, להתקשר אחד אחד אל החברות השונות, לקבל הצעות מחיר, ובסוף לאתר חברה מתאימה. אבל- ישנו אתר, שיוצר מהפיכה בעולם ההסעות. הכירו את האתר "מוטוקאר". האתר, יוצר מהפך בתחום ההסעות. אתם צריכים רק למלא פרטים- וחברות ההסעות יירדפו אחריכם.

 

אצלנו לא תגלו הפתעות לא נעימות!

פעמים רבות, פונים מארגני אירועים אל חברות הסעות זולות, שפרסמו עצמן בגוגל. לא תמיד, החברות הללו מוכרות. פעמים רבות- מסתבר שלנהגים בחברות הללו, יש עבר פלילי בתחום דיני התעבורה. ולו רק היו מחפשים את שם החברה החדשה והזולה בגוגל, היו מגלים ב"תקדין" את שם החברה, וקוראים חלק מהפרוטוקול המשפטי. בו רשום מי עורך דין תעבורה שייצג אותם, ומהות העבירה שביצע הנהג.

 

אצלנו אין דברים כאלה! באתר שלנו, תמצאו אך ורק הצעות, מנהגים ישרים ומקצועיים. אנו עובדים רק עם שירותי הסעות ללא עבר פלילי.

 

אנו עובדים רק עם נהגים אדיבים! אנו מאמינים שלא רק המחיר קובע! חשוב מאוד אופי השירות של הנהגים. האם הנהגים סבלניים? האם הם אדיבים? אנו עובדים אך ורק עם נהגים כאלו! לכן, כאשר אתם משאירים פנייה באתר, תקבלו אך ורק הצעות מנהגים כאלו!

 

מחפשים שירות הסעות לנכים?

אתר "מוטוקאר", עושה מהפיכה בעולם ההסעות לנכים. אחת מההוצאות הכבדות של הגופים המארגנים טיולים לנכים, הוא שירות ההסעות. בהסעות לנכים, יש תוספות מיוחדות. לכן, מחירי ההסעות לנכים יקרים מאוד. ולכן, האתר עושה מהפיכה, ומרכז לכם נהגי רכבים לנכים, שייתנו לכם את ההצעות הזולות ביותר בארץ. תוכלו לארגן טיול לנכים, מבלי להוציא הרבה כסף.

 

כבר לא צריך לבזבז זמן בחיפוש הסעת נכים! רכזים רבים העובדים עם ציבור הנכים, מעידים שחיפוש של חברות הסעות המתאימות לנכים, לוקח זמן רב. אין הרבה חברות כאלו. וגם כשמוצאים- הטלפונים אל החברות גוזלים זמן יקר, בו יכולים הרכזים לעשות למען הנכים דברים אחרים. לכן, טופס הפנייה שלנו, חוסך לרכזים אלו, זמן רב.

 

מהפיכה בשירותי ההסעות לציבור החרדי- דתי

פעמים רבות, נאלצים מארגני אירועים דתיים וחרדים, לשלם יותר כסף על כך שהם רוצים שירות הסעות, המתאים לאורח חייהם. פעמים רבות, רוצים מארגני ההסעות הפרדה בין הנשים לגברים באוטובוס. האם הנהגים מתחשבים? לא תמיד! פעמים רבות, יהיו נהגי חברות ההסעות עצבניים על הדרישות. מפיקי אירועים חרדיים, לא רוצים שתושמע מוזיקה חילונית בנסיעה. האם הנהגים מתחשבים?

חברות הסעה רבות, אינם מוגדרות כ"דתיות", אך מעסיקים נהגים דתיים וחרדים, הרגישים לצרכי המגזר החרדי- דתי. איך תגיעו אל החברות הללו? כאשר אתם ממלאים את טופס הפנייה באתר, אתם רושמים בהערות, שמדובר בנוסעים דתיים- חרדים. ואז- יחזרו אליכם אך ורק שירותי הסעות רלוונטיים, המתאימים לציבור הדתי- חרדי, ונותנים שירות ייחודי המתאים להם. לא נשלח אליכם שירות שלא אדיב כלפי ציבור זה!

אז- חסכו לכם זמן וכסף- פנו אלינו עוד היום, וההצעות הזולות יתחילו לזרום!