החופשה שאתם מתכננים זמן רב במרחק נגיעה מכם, וכל שעליכם לעשות כעת על מנת לטעום מטעם החופש הוא להגיע אל נמל התעופה בן גוריון. נוסעים רבים מגיעים אל נמל התעופה באמצעות מוניות, כך שחשוב שתדעו כמה דברים חשובים בכל הקשור להזמנת מונית אל נתב"ג.

 

1. הזמנת מונית מראש תמיד עדיפה

ראשית, קחו בחשבון כי אתם לא הנוסעים היחידים שעתידים לעלות על טיסה. המשמעות? הבטיחו לעצמכם מונית מבעוד מועד. ישנם הנוסעים המזמינים מונית אל נמל התעופה בפורמט של מעכשיו לעכשיו, מה שלא אחת מסתכם בקושי רב ועד משימה בלתי אפשרית למצוא מונית זמינה. במרבית המקרים, אתם יודעים מספיק זמן מראש מה תאריך ושעת הטיסה שלכם, כך שאין כל סיבה שלא תבטיחו לעצמכם מונית ותיהנו מראש שקט.

 

2. תוכלו להזמין מונית גם באינטרנט

הזמנת מונית לנתב"ג לא חייבת להתבצע רק באמצעות שיח טלפוני, אלא ישנן גם תחנות של מוניות המאפשרות לכם להזמין את המונית גם באמצעות האינטרנט. בעידן בו חיים כיום המאופיין ברצון לעשות כמה שיותר בכמה שפחות זמן, הזמנת המונית באמצעות האינטרנט מסתמנת כדרך היעילה ומהירה ביותר עבורכם. תתבקשו באתר של תחנת המוניות למלא את הפרטים שלכם, את תאריך הנסיעה והשעה המבוקשת על ידכם. לאחר מכן תקבלו אישור שעבורכם יהיה כתיעוד שאכן הזמנתם מונית.

 

3. חברת מוניות גדולה – תמיד עדיפה

מוניות לנתב"ג קיימות בשפע, אך לא כל המוניות מגיעות מתחנות מוניות גדולות. ההמלצה החמה ביותר עבורכם היא להזמין מונית מתחנה גדולה של מוניות. הסיבה? כידוע, המונית היא כלי רכב לכל דבר, כך שתמיד קיים הסיכוי לכשל ברכב, מצבר שהפסיק לעבוד או פנצ'ר באמצע הדרך. כשאתם נוסעים עם מונית המגיעה מחברת מוניות גדולה, אתם יכולים להיות שקטים כי בכל מקרה שלא יהיה, תהיה מונית גיבוי שתגיע לאסוף אתכם בזמן שהנהג ינסה לתקן את התקלה.

 

4. לא לשכוח לוודא עמידה בזמנים של הנהג

בנוסף, עבודה עם חברת מוניות גדולה מאפשרת לכם לדעת היטב מה מוניטין החברה, האם קהל הנוסעים שלה מרוצה ובעיקר האם היא עומדת בזמנים. חשוב לוודא שוב ושוב עם חברת המוניות כי היא מודעת לשעה שבה עליה לאסוף אתכם. זיכרו כי מדובר בסופו של דבר על נסיעה אל נמל התעופה, כך שאיחור לא ספונטני של הנהג יכול לגרום לכך שתאחרו לטיסה שלכם בסופו של דבר.

 

5. וכן, מונית לנמל התעופה יותר זולה מנסיעה ברכב הפרטי

ומה עוד חשוב לדעת על מוניות המגיעות אל נמל התעופה? בחישוב הכללי, הן יוצאות לכם זולות יותר בהשוואה לנסיעה עם הרכב הפרטי. עבור המונית אתם משלמים תשלום חד פעמי עבור הנסיעה, בעוד נסיעה לנתב"ג ברכב הפרטי שלכם מחייבת אתכם להשאירו בחניה עבור כל יום בו תשהו בחו"ל.