אילו תקלות יכולות להתרחש במהלך הטיול?

ארגנתם טיול נהדר? לפעמים יעיבו עליו תקלות בלתי צפויות. בבלוגים באתר, תוכלו למצוא אפשרויות לתרחישים כאלו. למשל: תקלות ברכב. לשם כך, יש המלצה על קורס חובבני, שמסייע לטפל בבעיות הצצות ברכב. מתאים לכם, אם אתם מארגנים, ומשמשים מלווים באופן קבוע בהסעה. כך, תרכשו ידע חשוב שתוכלו לבצע, כמו החלפת מצברים בזול, אם המצבר נתקע באמצע הדרך. או למשל: מאמר על טיפול ברכב. באתר, יש מאמר שמדריך איך למצוא מוסך, כאשר הרכב נתקע באמצע הדרך.

 

איך הופכים שירות להסעה, לפינוק הסעת V.I.P עבור אורחים?

מארגני טיולים רבים, אוהבים לפנק את הנוסעים. במיוחד, אם מדובר בהסעה של תיירים מחו"ל. אולם- האם צריך לארגן טיול V.I.P רק לאורחים המגיעים מחו"ל? ממש לא! אפשר בהחלט, לפנק גם נוסעים לטיול בתיירות פנים. נהגים רבים, ייתנו תמורת תוספת תשלום, שירות V.I.P לנוסעים.

 

המלצה על הסעות עובדים.

מעסיקים כמות גדולה של עובדים? באתר, יש מאמר, עם המלצה בשבילכם! המאמר, מעלה הצעה, שיכולה להציל את ישראל מהפקקים המרובים. המאמר, מציע לארגן הסעות עבור העובדים. ההסעות, חוסכות לעובדים בדלק, והעובד, לא מתיש את עצמו בבוקר ובצהריים, בנהיגה בתוך פקקי תנועה. אם רעיון זה ייושם, יפחתו באופן משמעותי, פקקי התנועה בבוקר ובצהריים.

 

הצבת מצלמות בהסעות התלמידים.

אמנם, האתר עובד אך ורק עם נהגים אדיבים ומקצועיים, אשר יסיעו את הילדים בבטחה, ויתייחסו אליהם באדיבות. אך- האם המלווה להסעה ממלא את תפקידו? על כך, אין להנהלת האתר שליטה. האם יש ילדים אלימים? הצבת מצלמה נסתרת בהסעה- תעשה סדר בהסעה. באתר, יש מאמר, המסביר כיצד להציב מצלמה נסתרת בהסעה.

 

אילו מקומות מתאימים לטיול?

מארגנים טיולים? על אילו מקומות בארץ חשבתם? באתר, יש כתבות, עם רעיונות לטיולים במקומות שונים: טיולים לחרמון, רעיונות למקומות טיול בצפון, טיול לאילת, ועוד.

 

מארגנים טיול משפחתי? באתר, יש מאמרים עם רעיונות, כיצד להעביר נסיעות ארועות כמו נסיעה לאילת, לזמן חוויתי וכיף. ובכלל, כיצד להפוך טיול משפחתי, לחוויה משפחתית מגבשת ומהנה.

 

מזמינים מונית לשדה התעופה?

באתר, יש מדריך, המסביר את הכללים כיצד להזמין מונית מראש לשדה התעופה. האתר, חושב עליכם גם בחו"ל, ומביא לכם מדריך כיצד לשכור רכב בחו"ל.