החתונה מתקרבת וההתרגשות כבר בשיאה, הספקתם לסגור את כל הקצוות האחרונים אל מול הספקים השונים, והחברים והחברות כבר מחממים את המנועים ומכינים את הקיבה לשתייה מרובה. שתייה אמרנו? ומה בנוגע לנהיגה? אם נשים לרגע את השמחה וההתרגשות בצד, הרי שחשוב להיות אחראיים ולוודא שכולם מגיעים בריאים וגם חוזרים הביתה כשהם שלמים.

אז אם חשבתם שכבר הספקתם לסגור את כל הקצוות, הנה נותרה לכם שאלה אחת פתוחה – כיצד לבחור את חברת ההסעות שבידיה תפקידו את בטיחותם ונוחיותם של החוגגים והחוגגות.

היקפי פעילות

ראשית כל, הקפידו לוודא מהו מספר הנוסעים המדויק אשר ייקח חלק בהסעה. באם מדובר בקבוצה של כמה בודדים עד עשרה או אפילו חמישה עשר נוסעים, אז הרי שניתן לפנות לחברות הסעה בוטיק אשר מסוגלות להקצות מיניוואן לכל היותר.

באם מדובר במספר נוסעים גבוה של כמה עשרות טובות, אז הרי שמומלץ לפנות לחברת הסעות בעלת צי רכב משתנים. חברת הסעות הערוכה לסדרי גודל משתנים אלו, יכולה להקצות מספר אוטובוסים, או לחילופין אוטובוס אחד ומיניוואן אחד. הכול תלוי במספר הנוסעים.

זמינות

אחרי שהשקעתם כה רבות במציאות אטרקציות שונות לאירוע החתונה, הרי שלא תרצו שמה שייצרב בזיכרונם של החברים הטובים יהיה זמני המתנה ארוכים וממושכים עד שההסעה הביתה תגיע אל האולם.

בדיוק לשם כך, מוטב להיערך מראש ולוודא מול חברת ההסעות אם היא מסוגלת או לא, לספק מענה מידי לבקשתם של המוזמנים ולהגיע ללא דיחוי או המתנה ממושכת, גם בשעות הקטנות של הלילה.

המלצות

על מספר הנוסעים בהסעה הקרבה הסכמנו, את החברה הזמינה ביותר מצאנו, ועכשיו כדאי שגם נוודא אם אכן פגשנו בנותני שירות מקצועיים, או שמא כדאי שנמשיך לחפש אצל המתחרים.

הקפידו לרשום את שם החברה במרשתת, ובדקו מהו השיח שקיים אודותיה. האם מדובר בחברה מומלצת שזוכה למגוון רחב של דברי שבח? או שמא מדובר בחברה ש"מתהדרת" באינספור ביקורות שליליות ותלונות? ראו בכך כאחת מן הבדיקות החשובות ביותר שתערכו בחיפושכם אחר חברת הסעות למוזמנים לחתונה.

ביטוחים

האם הנוסעים מבוטחים במהלך הנסיעה? מדובר בפרט שרבים שוכחים לוודא, וכאשר אין ביטוח, אז הרי שמרבית הסיכויים שאין מדובר בחברה רשמית המספקת שירותי הסעה.

כלל הנוסעים מוכרחים להיות מבוטחים במסגרת ההסעה, ונציגי חברה שמתרעמים לנוכח שאלה שכזו, מוטב שידליקו אצלכם נורות אדומות.

השוואת מחירים

לסיום, הקפידו תמיד לוודא אם החברה שמצאתם מציעה את המחירים המשתלמים ביותר. סקר שוק הוא תמיד דרך בריאה לחסוך כמה שקלים, אך בו בזמן הקפידו לזכור שלעתים אכן המשפט מה שזול יקר, מוכיח את עצמו.

הקפידו להסתמך על השוואת המחירים כקריטריון אחרון, וראו בזמינות להיקפי פעילות, יכולת הגעה מידית אל האולם, המלצות וביטוחים כקריטריונים חשובים עליהם אסור להתפשר.